KARGO

Kargo ücreti ne kadar?
Satın aldığınız ürünün niteliği, boyutu ve mesafeniz fark etmeksizin Kaliteli Cami Halıları sitemiz'de tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Siparişlerin ortalama teslimat süresi ne kadar?
Siparişiniz, kredi kartı ve Havale/EFT ile yapılan ödemelerde; banka onayı ve güvenlik kontrolünün ardından ortalama iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Tahmini teslimat süresi iş günü üzerinden hesaplandığı için, belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Hafta sonu ve tatillerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş gününde işleme alınır. Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, e-posta ve sms ile bilgi gönderilecektir.

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecektir?
Merkez depodan gönderilen tüm ürünler, Aras KargoMng KargoYurtiçi Kargo firmaları ile; Tedarikçi depodan çıkan ürünlerimizde ise tedarikçilerimizin anlaşmalı olduğu firmalarla gönderim yapılmaktadır. Kargo firmalarımız, otomatik olarak belirlenmektedir. Bu nedenlerden dolayı da kargo firması seçimi yapılamamaktadır.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?
Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

Belirttiğim saatte adresime teslimat yapılabilir mi?
Müşterilerimize en uygun kargo ücretlerini sunabilmek için siparişleriniz randevusuz kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslimatı yapıldığında takip bilgileri e-posta adresinize gönderilmektedir. Takip bilginizle birlikte kargo firmasıyla görüşerek tahmini teslimat zamanı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?
Belirtilen adreste olmamanız durumunda, siparişiniz en yakın anlaşmalı kargo şubesine teslim edilir. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz iade edilir.