ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

 

KREDİ KARTI

Ödemelerinizi Visa, Visa Electron ve Mastercard kredi kartları ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.Satın alma işleminizin son aşamasında (Sipariş Özeti sayfasında), kredi kartı ve bankanıza göre taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

KAPIDA NAKİT ÖDEME

Tercih etmeniz halinde, siparişinizin tutarını kargonuzu teslim aldığınız sırada nakit olarak ödeyebilirsiniz. Kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı bulunmamaktadırKapıda nakit ödeme servis ücreti ürününüze ek olarak 6,90 TL‘dir.
Kapıda nakit ödeme seçeneği 65 TL ve üzeri siparişlerinizde geçerlidir.
 Kapıda ödeme seçeneği sadece Aras Kargo ve Mng Kargo firmalarında bulunmaktadır.

HAVALE / EFT ÖDEME

Siparişinizi tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza alıcı ünvanı olarak: ''AKADEMİK DİNİ MEDYA .'' olmasına dikkat etmenizi rica ederiz. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra iletişim formumuzu kullanarak bilgi veriniz. Siparişi takip eden maksimum 10 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir. Havale/EFT ödemelerinde tüm ürünlerde " %6 İndirim " vardır.

PTT / POSTA ÇEKİ HESABI

PTT ödemenizi yaparken gönderen bölümünde mutlaka "Ad-Soyad" belirtmenizi"----" no lu hesap numarasına, alıcı ünvanı olarak: ''AKADEMİK DİNİ MEDYA '' olmasına dikkat etmenizi rica ederiz. Tüm PTT şubelerinden posta çeki hesabımıza para yatırabilirsiniz. Lütfen PTT ödeme işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz. Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Firma Ünvanı: Akademik Dini Medya
Vergi Dairesi: Karaman
Vergi No: 41819088964
Ticaret Sicil No: -