Ürünler

 

 

 

 

 

KARO HALILARI

 

 

 Birbirinden şık karo halı desenleri ile Asil Halı, halı dünyasının içinde özel bir yere sahiptir ! Karo halılar konusunda halı firmaları içinde birden fazla seçenek olsa da firmamız, kullanılan malzemenin kalitesiyle fark yaratmaktadır. Özellikle Asil Halı, karo halılarda ithal Avrupa ürünlerinin toptancısı konumundadır. En dayanıklı tutkal solisyon, bizim tarafımızdan uygulanır. Bu malzemeyle yapılan karo döşemesini uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Karo halı çeşitleri, geniş renk alternatifleriyle bizi genç ve dinamik yapısının içine alıyor. Ofis ortamında hijyenik ve rahat bir görünüm elde etmenizi sağlayan ürünlerimiz, odanızın havasını değiştirecek. Mobilyalarınıza uyumlu olabilecek bir çok ürün arasından dilediğinizi tercih edebilir, karo halı seçiminizle herkesin ilgi odağı olabilirsiniz.

 

 


 

 

  

 

 

OTEL HALILARI

 

 

Asil Halı, sahip olduğunuz otelin kalitesine yakışır birbirinden güzel otel halıları ile göz kamaştırıyor ! Asil Halı, otel halıları konusunda deneyimli firmalar arasındaki yerini, otelleriniz için dizayn edilen modern seçeneklere borçludur. Halı markaları arasında dikkatleri üzerine toplayan firmamız, otelinizde kullanılacak olan ürünün boyutlarını ve desenlerini, sizler için özel tasarlar. Büyük çaplı otellerde dahil olmak üzere bir çok mekan için farklı halı çeşitlerimiz mevcuttur. Axminster dokuma halı tezgahları, Wilton dokuma halı tezgahları, İğneli dokuma halı tezgahları, Karo halılar ve özel el dokuma halılarımız ile eşsiz bir görünüm yakalayacaksınız.

 

 

 

 


  

 

 

CAMİ HALILARI

 

 

Cami halılarımızın kalitesi kadar cami halısı döşeme uygulamalarında da iddialıyız ! Cami Halısı denilince akla Asil Cami Halıları gelmektedir. Türkiye’nin en kaliteli ve uygun fiyatlarının yer aldığı firmamız, cami halıları ve halı altı ısıtma konusunda sahip olduğu iddialı seçenekleriyle halı dünyasında dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Alanında deneyimli olan ekip arkadaşlarımız, döşemesi yapılacak olan caminin durumuna göre; Halı ütü bandı, halı altı keçesi, halı altı yapıştırıcısı, soğuk silikon, farklı ucu olan maket bıçakları, halı gerdirme gibi birçok ekipman ile birinci sınıf kalitede cami halı döşemesi yapmaktadır. Asil Halı bünyesindeki uzman tasarı ekibi, camilerinizin yapısına uygun desen ve renklerde cami halısı tasarlayarak sizlerin beğenisini kazanır. Halı firmaları içindeki en ucuz halı fiyatlarına ulaşmanız sağlanarak, istediğiniz halı modeli için kolay ödeme seçenekleri de sunulmaktadır.

 

 


 

 

 

 

YURT HALILARI

 

 

Üzerine uyguladığımız iddialı ve şık desenleri seçebileceğiniz dayanıklı yurt halılarımız ile fark yaratın ! Sahip olduğunuz yurt halısı ile dinamik ve çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Halı firmaları arasında kullanışlı ve uzun ömürlü olması ile dikkati çeken Asil yurt halıları, odalarınızı renklendirir. Yıkanabilme bakımından size büyük kolay sağlayan yurt halısı, yıpranmaya karşı dayanıklı olmalıdır. Asil Halı, sayısız renk alternatifleri ve halı fiyatları arasında en uygun çeşitleri bulabilmeniz açısından kalitesini ortaya koymaktadır. Asil Halının bünyesindeki yurt halıları, toz barındırmayan anti bakteriyel özelliğe sahip modellerinde mobilyalarınıza uygun olan desenler göze çarpar. Modern çizgilerin yer aldığı yurt halıları ile odalarınıza farklı bir hava katacak, duvardan duvara halı modellerinin kaliteli görünümüne yer vereceksiniz.